Rek. pris 479,00

Ante Skärbräda medium Brun Sagaform

5018381
À-pris: 393,75 kr = 1 st
Förp.pris: 2.362,50 kr = 6*1 st
Förp. 6*1 st
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ idag före kl. 15:00 så beräknar vi få in den i lager den 2024-06-03.
Köp »
Beskrivning:

Ante skärbräda har en oval form, med vackra snidade ränder i ena änden, och är tillverkad av mörkt robust akaciaträ. Formen gör Ante till något alldeles särskilt, snygg att ha framme när den inte används och extra praktisk när den placeras på bordet. Ante skärbräda kommer i två olika storlekar, den tillverkas för hand och har unika variationer i form och färg som bara handgjorda produkter kan få. Bra att veta är att skärbrädor i trä har längre hållbarhet och är dessutom mer skonsamma mot knivarna.

• Bredd: 22,5 cm
• Längd: 50 cm
• Höjd: 2 cm
• Material: Certifierat akaciaträ
• Skötselråd: Tål ej maskindisk


Varumärke:

Sagaform

Varukategori:

Skärbräda

Leverantör:

Sagaform AB

Lev art nr:

5018381

EAN del förp:

7394150183816

EAN hel förp:

17394150183813

EAN hel pall:

27394150183810

Bruttovikt:

1.1 kg/st  6.6 kg/förp

Volym:

0.002  m3/st,  0.012  m3/förp

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;