Rek. pris 279,00

Astrid Ostknivset 3 del Brun Sagaform

5018351
À-pris: 225,00 kr = 3 del
Förp.pris: 1.350,00 kr = 6*3 del
Jmf.pris: 75,00 kr/st
Förp. 6*3 del
Lager: 5 innerförp.
Köp »
Beskrivning:

Astrid ostknivar i vår favoritkombination av rostfritt stål och vackert böjt handtag i chokladbrunt wengeträ. Kombinationen blir spännande, en klassiker men med en tuffare touch. Finns i 3-pack.

• Bredd: 13,5 cm
• Höjd: 4 cm
• Längd: 18 cm
• Designer: Studio Sagaform
• Material: Wenge trä/rostfritt stål
• Skötselråd: Tål ej maskindisk
• Övrig information: Färgskillnad på träet kan förekomma


Varumärke:

Sagaform

Varukategori:

Köksredskap

Leverantör:

Sagaform AB

Lev art nr:

5018351

EAN del förp:

7394150183519

EAN hel förp:

17394150183516

EAN hel pall:

27394150183513

Bruttovikt:

0.17 kg/st  1.02 kg/förp

Volym:

0.001  m3/st,  0.006  m3/förp

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;