Rek. pris 379,00

Aron Förkläde & Grillvant Svart/Beige Sagaform

5018402
À-pris: 309,38 kr = 2 del
Förp.pris: 3.712,50 kr = 12*2 del
Jmf.pris: 154,69 kr/st
Förp. 12*2 del
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ idag före kl. 15:00 så beräknar vi få in den i lager den 2024-06-03.
Köp »
Beskrivning:

Skydda kläder och händer! Aron förkläde tillsammans med Aron grillhandske är den enda outfiten du behöver när du ska laga mat, oavsett om det är ute eller inne. Aron är designad i naturnära kulörer i kombination med Sagaforms klassiska ränder. Materialet är hållbart och tåligt, tillverkat av ekologisk bomull och återvunnen polyester (rPET). En favorit för både grillmästaren och drottningen i köket.

• Bredd: 28 cm
• Längd: 22 cm
• Material: Återvunnen bomull/återvunnen polyester
• Skötselråd: Normal maskintvätt vid 30 grader


Varumärke:

Sagaform

Varukategori:

Grilltillbehör

Leverantör:

Sagaform AB

Lev art nr:

5018402

EAN del förp:

7394150184028

EAN hel förp:

17394150184025

EAN hel pall:

27394150184022

Bruttovikt:

0.3 kg/st  3.6 kg/förp

Volym:

0.002  m3/st,  0.024  m3/förp

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;