Kosta Boda Bruk assiett, tallrik, mugg, burk, dricksglas, karaff, ljuslykta, skål

7091612
À-pris: 156,63 kr = 2 st
Förp.pris: 1.879,50 kr = 12*2 st

Jmf.pris: 78,31 kr/st
Förp. 12*2 st

Lager: 21 innerförp.
Utgår när slutsåld
7081620
Förp.pris: 470,00 kr

Jmf.pris: 156,67 kr/del
Förp. 1*3 del

Lager: 27 förp.
Utgår när slutsåld
7061602
À-pris: 117,00 kr = 1 st
Förp.pris: 1.404,00 kr = 12*1 st

Förp. 12*1 st

Lager: 5 innerförp.
Utgår när slutsåld
7061609
À-pris: 117,00 kr = 1 st
Förp.pris: 1.404,00 kr = 12*1 st

Förp. 12*1 st

Lager: 1 innerförp.
Utgår när slutsåld
7061603
À-pris: 77,38 kr = 1 st
Förp.pris: 928,50 kr = 12*1 st

Förp. 12*1 st

Lager: 11 innerförp.
Utgår när slutsåld
7061600
À-pris: 117,00 kr = 1 st
Förp.pris: 1.404,00 kr = 12*1 st

Förp. 12*1 st

Lager: 9 innerförp.
Utgår när slutsåld
7061605
À-pris: 117,00 kr = 1 st
Förp.pris: 1.404,00 kr = 12*1 st

Förp. 12*1 st

Lager: 7 innerförp.
Utgår när slutsåld
7091719
À-pris: 236,00 kr = 2 st
Förp.pris: 1.416,00 kr = 6*2 st

Jmf.pris: 118,00 kr/st
Förp. 6*2 st

Lager: 5 innerförp.
Utgår när slutsåld
7051602
À-pris: 77,38 kr = 1 st
Förp.pris: 928,50 kr = 12*1 st

Förp. 12*1 st

Lager: 5 innerförp.
Utgår när slutsåld
7051601
À-pris: 77,38 kr = 1 st
Förp.pris: 928,50 kr = 12*1 st

Förp. 12*1 st

Lager: 9 innerförp.
Utgår när slutsåld
7051600
À-pris: 77,38 kr = 1 st
Förp.pris: 928,50 kr = 12*1 st

Förp. 12*1 st

Lager: 4 innerförp.
Utgår när slutsåld

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;