Villeroy & Boch Ovid Champagneglas, Dricksglas, Rödvinsglas, Vitvinsglas

1172098130
Förp.pris: 336,28 kr
Jmf.pris: 84,07 kr/st
Förp. 1*4 st
Lager: 24 förp.
Kampanjinfo » Köp »
1172098140
Förp.pris: 448,38 kr
Jmf.pris: 112,09 kr/st
Förp. 1*4 st
Lager: 25 förp.
1172098110
Förp.pris: 448,38 kr
Jmf.pris: 112,09 kr/st
Förp. 1*4 st
Lager: 6 förp.
1172098120
Förp.pris: 448,38 kr
Jmf.pris: 112,09 kr/st
Förp. 1*4 st
Lager: 15 förp.
1951788190
Förp.pris: 203,25 kr
Jmf.pris: 101,63 kr/st
Förp. 1*2 st
Lagerinfo…

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88