Tork PeakServe Inbyggnadsmodul Liten H5

552511
Förp.pris: 2.126,50 kr
Förp. 1*1st
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ nu så beräknar vi kunna leverera mellan den 2024-08-05 och den 2024-08-14 för avhämtning hos DB Schenkers ombud i butik.
Köp »
Beskrivning:

Tork PeakServe® Inbyggnadsmodul Continuous® Handduk Liten

Tork PeakServe®: den senaste innovationen utformad för välbesökta toalettutrymmen där personalen måste maximera städtiden och upprätthålla ett bra besöksflöde. Dispensersystemet är kompatibelt med Tork PeakServe® Continuous® Handduk, har en hög kapacitet på 1 000 handdukar och kan mata ut snabbt och utan avbrott för att behålla flödet. De komprimerade refillhanddukarna går snabbt att fylla på när som helst och är enkla att förvara och transportera, vilket ger personalen möjlighet att fokusera på städbehovet istället för påfyllningsbehovet.

• Hög kapacitet – minskat underhåll och minskad risk för pappersbrist

• Halvt infälld, ADA-kompatibel design.

• Det är alltid enkelt och smidigt att ta en handduk med vårt patenterade Continuous handdukssystem

• Fyll på med handdukar när det passar dig. Större flexibilitet ger mer tid för städning

• Handdukar matas ut på tre sekunder för ett bättre flöde i toalettutrymmet och färre köer för gästerna

• Kompression innebär 250 % fler handdukar jämfört med Tork refillhanddukar i universalkvalitet och Tork Xpress® Dispenser
Multifold Handduk. En större produktmängd gör det dessutom enklare att undvika oförutsedda situationer, som att pappret tar slut.

System: Tork PeakServe® Continuous® Handduk, system H5 Dispenser
Material: Plast
Färg: White


Varumärke:

Tork

Varukategori:

Tork dispenser papper H5

Leverantör:

Essity Hygiene and Health AB

Lev art nr:

552511

EAN hel förp:

7322541136660

Bruttovikt:

0.85 kg/förp

Volym:

0.024  m3/st

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;