Tork Dispenser H5 PeakServe Svart

552508
Förp.pris: 2.492,25 kr
Förp. 1*1 st
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ nu så beräknar vi kunna leverera mellan den 2024-06-07 och den 2024-06-18 för avhämtning hos DB Schenkers ombud i butik.
Köp »
Beskrivning:

Tork PeakServe®: den senaste innovationen utformad för välbesökta toalettutrymmen där personalen måste maximera städtiden och upprätthålla ett bra besöksflöde. Dispensersystemet är kompatibelt med Tork PeakServe® Continuous® Handduk, har en hög kapacitet på över 2 100 handdukar och kan mata ut snabbt och utan avbrott för att behålla flödet. De komprimerade refillhanddukarna går snabbt att fylla på när som helst och är enkla att förvara och transportera, vilket ger personalen möjlighet att fokusera på städbehovet istället för påfyllningsbehovet.

• Handdukar matas ut på tre sekunder för ett bättre flöde i toalettutrymmet och färre köer för gästerna
• Kompression innebär 250 % fler handdukar, vilket förebygger oväntade situationer när pappret tar slut*
• Fylll på handdukarna när det passar dig. Större flexibilitet ger mer tid för städning
• Det är alltid enkelt och smidigt att ta en handduk med vårt patenterade Continuous handdukssystem
• Med marknadsledande kapacitet på över 2 100 handdukar per dispenser, vilket minskar påfyllningstiden


Varumärke:

Tork

Varukategori:

Tork dispenser papper H5

Leverantör:

Essity Hygiene and Health AB

Lev art nr:

552508

EAN hel förp:

7322540885545

EAN hel pall:

7322540885545

Bruttovikt:

4.2 kg/förp

Volym:

0.027  m3/st

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;