EU Ecolabel Livsmedelsgodkänd

Tork Handduk PeakServe Universal H5

100585
Förp.pris: 797,75 kr
Jmf.pris: 0,16 kr/st (137,93 kr/kg)
Förp. 1*4920 st
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ nu så beräknar vi kunna leverera mellan den 2024-06-07 och den 2024-06-18 för avhämtning hos DB Schenkers ombud i butik.
Köp »
Beskrivning:

Tork PeakServe® Continuous® Handduk, H5

Färg: Vit
Kvalitetsnivå: Universal

Tork PeakServe® i Elevation-design: den senaste innovationen utformad för välbesökta toalettutrymmen där personalen måste maximera städtiden och upprätthålla ett bra besöksflöde. Dispensersystemet är kompatibelt med Tork PeakServe® Continuous® Handduk, har en hög kapacitet på över 2 100 handdukar och kan mata ut snabbt och utan avbrott för att behålla flödet. De komprimerade refillhanddukarna går snabbt att fylla på när som helst och är enkla att förvara och transportera, vilket ger personalen möjlighet att fokusera på städbehovet istället för påfyllningsbehovet. Elevation dispensrarna har en funktionell och modern design.

• Kontinuerligt flöde av handdukar, även mellan buntarna, ger ett bättre flöde av gästerna i toalettutrymmet
• Handdukarna är komprimerade för ökad kapacitet som minskar tiden som krävs för underhåll
• Ekonomisk förpackning och utmatning av en handduk i taget minskar förbrukning
• Easy Handling-förpackningar med handdukar som är komprimerade med 50 %, för effektiv hantering, transport och lagerhållning

System: Tork PeakServe® Continuous® Handduk system H5
Längd, ovikt: 22.5 cm
Bredd, ovikt: 20.1 cm
Längd, vikt: 8 cm
Bredd, vikt: 20.1 cm
Lager: 1
Tryck: Nej
Dekor: Nej
Färg: Vit


Varumärke:

Tork

Varukategori:

Tork handduk Kedjevikt H5

Leverantör:

Essity Hygiene and Health AB

Lev art nr:

100585

EAN hel förp:

7322540885590

EAN hel pall:

7322540885606

Bruttovikt:

5.9 kg/förp

Volym:

0.02  m3/st

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;