Tork Dispenser H3 vit Handduk

553000
Förp.pris: 925,75 kr
Förp. 1*1 st
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ nu så beräknar vi kunna leverera mellan den 2024-08-05 och den 2024-08-14 för avhämtning hos DB Schenkers ombud i butik.
Köp »

Tork Dispenser Handduk

• Enkel att fylla på: Flexibel påfyllning
• Robust design: Lämplig i krävande miljöer
• Enkel och praktisk dispenser: Lätt att underhålla
• Dispenserhuven öppnas i sidled: Enkelt att fylla på, upp till 2,5 buntar

Produktdata:
System: H3 - Dispenser Handduk
material: Plast 
färg: Vit 
bredd: 333 mm
höjd: 439 mm
djup: 136 mm


Varumärke:

Tork

Varukategori:

Tork dispenser papper H3

Leverantör:

Essity Hygiene and Health AB

Lev art nr:

553000

EAN hel förp:

7322540349245

Bruttovikt:

1.71 kg/förp

Volym:

0.023  m3/st

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;