Tork Dispenser H3 Mini vit Handduk

553100
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ nu så beräknar vi kunna leverera mellan den 2024-03-06 och den 2024-03-15 för avhämtning hos DB Schenkers ombud i butik.
Köp »

Tork Dispenser Handduk Mini

Enkel att fylla på: flexibel påfyllning
Robust design: lämplig i krävande miljöer
Enkel och praktisk dispenser: Lätt att underhålla
Dispenserhuven öppnas i sidled: Enkelt att fylla på, upp till 1,5 buntar

Produktdata:
System: H3 - Dispenser Handduk
material: Plast 
färg: Vit
bredd: 332 mm
höjd: 291 mm
djup: 135 mm


Varumärke:

Tork

Varukategori:

Tork dispenser papper H3

Leverantör:

Essity Hygiene and Health AB

Lev art nr:

553100

EAN hel förp:

7322540349269

EAN hel pall:

7322540379921

Bruttovikt:

1.22 kg/förp

Volym:

0.014  m3/st

Liknande produkter
Airfreshener Disc Hållare A2 Tork
562500    Lager: 5
Desinfektionspelare Bonamat
7199901101    Lager: 2
Iläggsskiva för handdukskåp Tork
20282702    Lager: 21
Nyckel till TORK dispensrar
200260    Lager: 64
Ombyggnadskit S-box metall Tork
222299    Lager: 16
Servetthållare för 33x33 cm Abena
752605    Lager: 6
Tork Dispenser Airfreshener A1
562000    Lager: 3
Tork Dispenser Ansiktsservett F1
454000    Lager: 3
Tork Dispenser M2 svart Centrummatad
559008    Lager: 1
Tork Dispenser M2 vit Centrummatad
559000    Lager: 4
Tork Dispenser S1/S11 svart Tvål
560008    Lager: 1
Tork Dispenser S1/S11 vit Tvål
560000    Lager: 3
Tork Dispenser S2 Mini svart Tvål
561008    Lager: 2
Tork Dispenser S2 Mini vit Tvål
561000    Lager: 7
Tork Dispenser T2 vit Toalettpapper
555000    Lager: 1
Tork Dispenser T6 vit Toa kompakt
557500    Lager: 3

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88