EU Ecolabel Livsmedelsgodkänd

Tork Handduk Singlefold Extra mjuk H3

100278
Förp.pris: 960,37 kr
Jmf.pris: 0,32 kr/st (150,20 kr/kg)
Förp. 1*3000 st
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ nu så beräknar vi kunna leverera mellan den 2024-06-10 och den 2024-06-19 för avhämtning hos DB Schenkers ombud i butik.
Köp »
Beskrivning:

Gör det bekvämt för dina gäster med Tork Extra Mjuk Singlefold Handduk som är skonsamma mot huden och har en känsla av hög kvalitet. Dessa handdukar passar i Tork Dispenser Singlefold/C-fold Handduk för krävande miljöer. Den minskar förbrukningen och avfallet med hjälp av tillförlitlig utmatning av ett ark i taget.

• En ny attraktiv Tork logotyp och ett nytt mönsterpräglat lövmönster som gör att Tork Singlefold Handduk känns mjukare, för en ännu bekvämare handavtorkningsupplevelse
• QuickDry™  – är vårt starkaste och mest absorberande papper som ger effektiv handavtorkning med mindre avfall
• Utmatning av ett ark i taget hjälper till att kontrollera förbrukningen
• Det blir enklare för städpersonalen att välja rätt refillprodukt från det breda sortimentet av Tork Singlefold Handdukar
• Tork Easy Handling™ – gör det enklare att transportera, öppna och kassera förpackningen

System: C-fold och Singlefold system H3
Kvalitetsnivå: Premium
Längd, ovikt: 23 cm
Bredd, ovikt: 22.6 cm
Längd, vikt: 11.5 cm
Bredd, vikt: 22.6 cm
Lager: 2
Tryck: Nej
Dekor: Ja
Färg: Vit




Varumärke:

Tork

Varukategori:

Tork handduk Z/C-vikt H3

Leverantör:

Essity Hygiene and Health AB

Lev art nr:

100278

EAN del förp:

7322540544718

EAN hel förp:

7322540544725

EAN hel pall:

7322540570328

Bruttovikt:

7.13 kg/förp

Volym:

0.061  m3/st

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;