EU Ecolabel Livsmedelsgodkänd

Tork Handduk Singlefold Mjuk H3

290163
Förp.pris: 738,50 kr
Jmf.pris: 0,20 kr/st (86,31 kr/kg)
Förp. 1*3750 st
Lager: 39 förp.
Köp »
Beskrivning:

Tillgodose handavtorkningsbehoven med Tork Singlefold Handduk i Advanced-kvalitet som har rätt kvalitet för miljöer där kostnad och prestanda är lika viktiga faktorer. Dessa handdukar passar i Tork Dispenser Singlefold/C-fold Handduk för krävande miljöer. Den minskar förbrukningen och avfallet med hjälp av tillförlitlig utmatning av ett ark i taget.

• En ny attraktiv Tork logotyp och ett nytt lövmönster som gör att Tork Singlefold Handduk känns mjukare, för en ännu bekvämare handavtorkningsupplevelse
• Tork Advanced-kvalitet för miljöer där kostnad och prestanda är lika viktiga faktorer
• Utmatning av ett ark i taget hjälper till att kontrollera förbrukningen
• Det blir enklare för städpersonalen att välja rätt refillprodukt från det breda sortimentet av Tork Singlefold Handdukar
• Tork Easy Handling™ – gör det enklare att transportera, öppna och kassera förpackningen

System: H3 - System Z- och C-vikt Handduk
Kvalitetsnivå: Advanced
Lager: 2 
Färg: Vit 
Bredd, ovikt: 24.8 cm
Längd, ovikt: 23.0 cm
Bredd, vikt: 24.8 cm
Längd, vikt: 11.5 cm
Tryck: Nej 
Dekor: Ja




Varumärke:

Tork

Varukategori:

Tork handduk Z/C-vikt H3

Leverantör:

Essity Hygiene and Health AB

Lev art nr:

290163

EAN del förp:

7322540542653

EAN hel förp:

7322540542660

EAN hel pall:

7322540549270

Bruttovikt:

9.6 kg/förp

Volym:

0.063  m3/st

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;