EU-ekologiskt lövet Fairtrade

Automatbrygg mörk Exclusive 0.5 FT EKO Löfbergs Lila

20257
À-pris: 256,14 kr = 1 kg
Förp.pris: 1.536,86 kr = 6*1 kg
Jmf.pris: 256,14 kr/kg
Förp. 6*1 kg
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ nu så beräknar vi kunna leverera mellan den 2024-06-07 och den 2024-06-14 för avhämtning hos DB Schenkers ombud i butik.
Köp »
Taggar:
Ingredienser:

Kaffe

Förvaring:

Max-/Mintemperatur: 25/0°C
Vi rekommenderar att kaffe ska förvaras torrt och svalt i sluten förpackning i rumstemperatur. Hållbarhetstiden är baserat på förvaring i rumstemperatur. Kaffets smak/arom kan försämras vid ej rekommenderade lagrings- och transportförhållanden. Temperaturdifferenser kan ge svällda påsar.

Ursprungsland:

Sverige

Varumärke:

Löfbergs Lila

Konsumentkontakt:

Löfbergs Lila AB

Postadress:

Box 1501, 651 21 KARLSTAD

Telefon:

020-98 57 79

Hemsida:

www.lofbergs.se

E-post:

info@lofbergs.se

Varukategori:

Automatbrygg malet kaffe

Leverantör:

Löfbergs Lila AB

Lev art nr:

20257

EAN del förp:

7310050002576

EAN hel förp:

7310050202570

EAN hel pall:

7310050902579

Bruttovikt:

1.02 kg/st  6.12 kg/förp

Volym:

0.004  m3/st,  0.024  m3/förp

Produktfakta och produktsammansättningen kan ändras, läs därför alltid instruktioner och ingrediensförteckningen på förpackningen.

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;