Leverantör "Löfbergs Lila AB" bland alla varor hos Torebrings Grossist AB

Här kan du fritextsöka bland alla varor hos Torebrings varor. Du kan även filtrera på märken kategorier och leverantörer.

11 produkter som matchar din sökning:
20216
À-pris: 216,61 kr = 1 kg
Förp.pris: 1.299,65 kr = 6*1 kg

Jmf.pris: 216,61 kr/kg
Förp. 6*1 kg

Lagerinfo…
20502
À-pris: 207,98 kr = 1 kg
Förp.pris: 1.247,90 kr = 6*1 kg

Jmf.pris: 207,98 kr/kg
Förp. 6*1 kg

Lagerinfo…
20257
À-pris: 256,14 kr = 1 kg
Förp.pris: 1.536,86 kr = 6*1 kg

Jmf.pris: 256,14 kr/kg
Förp. 6*1 kg

Lagerinfo…
20218
À-pris: 216,61 kr = 1 kg
Förp.pris: 1.299,65 kr = 6*1 kg

Jmf.pris: 216,61 kr/kg
Förp. 6*1 kg

Lager: 48 innerförp.
20704
À-pris: 233,30 kr = 250 gr
Förp.pris: 2.332,96 kr = 10*250 gr

Jmf.pris: 933,18 kr/kg (1,87 kr/kopp)
Förp. 10*250 gr

Lager: 46 innerförp.
20503
À-pris: 210,56 kr = 1 kg
Förp.pris: 1.263,36 kr = 6*1 kg

Jmf.pris: 210,56 kr/kg
Förp. 6*1 kg

Lager: 89 innerförp.
20410
À-pris: 219,18 kr = 1 kg
Förp.pris: 1.315,10 kr = 6*1 kg

Jmf.pris: 219,18 kr/kg
Förp. 6*1 kg

Lagerinfo…
20415
À-pris: 258,16 kr = 1 kg
Förp.pris: 1.548,96 kr = 6*1 kg

Jmf.pris: 258,16 kr/kg
Förp. 6*1 kg

Lagerinfo…
20416
À-pris: 242,59 kr = 1 kg
Förp.pris: 1.455,55 kr = 6*1 kg

Jmf.pris: 242,59 kr/kg
Förp. 6*1 kg

Lagerinfo…
20282
Förp.pris: 1.363,15 kr

Jmf.pris: 227,19 kr/kg (22,72 kr/pås)
Förp. 1*60x100g

Lagerinfo…
20245
Förp.pris: 1.501,47 kr

Jmf.pris: 250,25 kr/kg (25,02 kr/pås)
Förp. 1*60x100g

Lagerinfo…
 
 

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;