Tork Xpressnap Fit® Starter Pack Liggande dispenser N14

962901
Förp.pris: 1.262,25 kr
Förp. 1*1 st
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ nu så beräknar vi kunna leverera mellan den 2024-08-05 och den 2024-08-14 för avhämtning hos DB Schenkers ombud i butik.
Köp »
Beskrivning:

Effektivisera din verksamhet. Tork Xpressnap Fit® Servettdispensrar passar perfekt för mindre kedjor och fristående restauranger som erbjuder servetter på bord och diskar. Vår mest kompakta Xpressnap dispenser matar ut en servett i taget vilket minskar förbrukningen och avfallet. Tork Xpressnap Fit® rymmer fler servetter än traditionella servettdispensrar men tack vare designen tar refillerna upp mindre plats i förrådsutrymmet.

• Praktiskt och bekvämt startpaket med en bordsdispenser och en bunt med Tork Xpressnap vita dispenserservetter (1-lags).
• Det anpassningsbara informationsfönstret ​​​​​​​​fungerar som ett verktyg för att marknadsföra dina produkter och kommunicera med gäster.
• En fullstor servett viks för att passa i den kompakta dispensern
• En hållbar dispenser som är lätt att rengöra, kräver minimalt underhåll och skyddar servetterna mot smuts och spill
• Refillindikatorn visar när det är dags att fylla på vilket minskar risken för att servetterna ska ta slut.
• Praktiskt och bekvämt starterpack som innehåller en Tork Xpressnap Fit® Bordsdispenser och två buntar med Tork Xpressnap Fit® Vit Dispenserservett (2-lags)

System: N14- Xpressnap Fit® Napkin Dispenser System
Dispenser: Material Plast
Färg: Svart


Varumärke:

Tork

Leverantör:

Essity Hygiene and Health AB

Lev art nr:

962901

EAN hel förp:

7322541214078

EAN hel pall:

7322541224657

Bruttovikt:

3.21 kg/förp

Volym:

0.009  m3/st

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;