Tork Dispenser servett grå N4 liggande

272513
Förp.pris: 723,38 kr
Förp. 1*1 st
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ nu så beräknar vi kunna leverera mellan den 2024-07-05 och den 2024-07-16 för avhämtning hos DB Schenkers ombud i butik.
Köp »
Beskrivning:

• Hygieniskt och fräscht tack vare att Xpressnap-systemet ger en servett i taget
• Minskar slöseri och avfall av servetter
• Placera egen reklam eller budskap, såsom veckans matsedel etc i Xpressrutan
• Dispensern kan användas både i liggande och stående position för maximal flexibilitet
• Passar för caféer, lunchrestauranger osv.


Varumärke:

Tork

Varukategori:

Tork dispenser servett N4

Leverantör:

Essity Hygiene and Health AB

Lev art nr:

272513

EAN del förp:

7322540660760

EAN hel förp:

7322540660760

EAN hel pall:

7322540705393

Bruttovikt:

1.53 kg/förp

Volym:

0.01  m3/st

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;