Tork Xpressnap Fit® Liggande dispenser N14

272901
Förp.pris: 788,87 kr
Förp. 1*1 st
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ nu så beräknar vi kunna leverera mellan den 2024-06-03 och den 2024-06-12 för avhämtning hos DB Schenkers ombud i butik.
Köp »
Beskrivning:

Effektivisera din verksamhet. Tork Xpressnap Fit® Servettdispensrar passar utmärkt för mindre kedjor och fristående restauranger som erbjuder servetter på bord och diskar. Vår mest kompakta Tork Xpressnap dispenser matar ut en servett i taget vilket minskar både förbrukningen och avfallet. Tork Xpressnap Fit® förser fler gäster med servetter mellan påfyllningarna, – jämfört med traditionella servettdispensersystem –. Den tar även mindre plats i förrådsutrymmet och minskar antalet oanvända bortkastade servetter till mindre än hälften.

• En fullstor servett viks för att passa i den kompakta dispensern
• Det anpassningsbara informationsfönstret ​​​​​​​​fungerar som ett verktyg för att marknadsföra dina produkter och kommunicera med gäster.
• Refillindikatorn visar när det är dags att fylla på vilket minskar risken för att servetterna ska ta slut.
• Tillverkas av hållbara och lättskötta material som minskar underhålls- och arbetskostnader.
• Minskad förbrukning och komprimerade servetter bidrar till mindre transportutsläpp.
• En hållbar dispenser som är lätt att rengöra, kräver minimalt underhåll och skyddar servetterna mot smuts och spill

System: N14- Xpressnap Fit® Napkin Dispenser System
Dispenser: Material Plast
Färg: Svart


Varumärke:

Tork

Leverantör:

Essity Hygiene and Health AB

Lev art nr:

272901

EAN hel förp:

7322541071725

EAN hel pall:

7322541206707

Bruttovikt:

1.17 kg/förp

Volym:

0.007  m3/st

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;