Tork dispenser Dispenserservett N1

271600
Förp.pris: 1.310,00 kr
Förp. 1*1 st
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ nu så beräknar vi kunna leverera mellan den 2024-06-27 och den 2024-07-08 för avhämtning hos DB Schenkers ombud i butik.
Köp »

• En servett i taget: ekonomisk
• Enkel att fylla på: mindre underhåll
• Staplingsbar: utrymmessnål
• Hygienisk och enkel: erkänd tillförlitlighet

system: N1 - Dispenserservett 30x33 / 32x33
material: Metall/Plast 
färg: Aluminium/Grå 
bredd: 189 mm
höjd: 107 mm
djup: 356 mm


Varumärke:

Tork

Varukategori:

Tork dispenser servett N1

Leverantör:

Essity Hygiene and Health AB

Lev art nr:

271600

EAN hel förp:

7322540068481

EAN hel pall:

7322540161922

Bruttovikt:

1.92 kg/förp

Volym:

0.009  m3/st

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;