Grepp combi blå svart Duni

91892
À-pris: 99,62 kr = 10 st
Förp.pris: 1.494,37 kr = 15*10 st
Jmf.pris: 9,96 kr/st
Förp. 15*10 st
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ nu så beräknar vi kunna leverera mellan den 2024-07-26 och den 2024-08-06 för avhämtning hos DB Schenkers ombud i butik.
Köp »

Material: PP


Varumärke:

Duni

Varukategori:

Grepp bägare

Leverantör:

Duni AB

Lev art nr:

91892

EAN del förp:

7310550918926

EAN hel förp:

7321030918923

EAN hel pall:

7321040918920

Bruttovikt:

1 kg/st  15 kg/förp

Volym:

0.002  m3/st,  0.03  m3/förp

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;