Tork Handduk Xpress® Mjuk Multifold Advanced H2

130289
Förp.pris: 839,88 kr
Jmf.pris: 0,22 kr/st (107,90 kr/kg)
Förp. 1*3780 st
Lager: 56 förp.
Köp »
Varumärke:

Tork

Varukategori:

Tork handduk Kedjevikt H2

Leverantör:

Essity Hygiene and Health AB

Lev art nr:

130289

EAN del förp:

7322541473598

EAN hel förp:

7322541237718

EAN hel pall:

7322541237725

Bruttovikt:

7.58 kg/förp

Volym:

0.049  m3/st

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;