EU Ecolabel

Tork Handduk Xpress® Mjuk Multifold Natur Advanced H2

130299
Förp.pris: 839,88 kr
Jmf.pris: 0,22 kr/st (93,33 kr/kg)
Förp. 1*3780 st
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ nu så beräknar vi kunna leverera mellan den 2024-08-08 och den 2024-08-19 för avhämtning hos DB Schenkers ombud i butik.
Köp »
Beskrivning:

Med behagliga Tork Xpress® Mjuk Multifold Handduk i Advanced-design får dina besökare en bekväm och utmärkt handavtorkning. Handdukarna är skonsamma mot huden och förmedlar en känsla av hög kvalitet. De passar i Tork Xpress® Dispenser Multifold Handduk för toalettutrymmen med medelhög besöksfrekvens. Dispensern får plats i små utrymmen och erbjuder dina gäster både komfort och hygien. Pappret tillverkas av 100 % återvunna fibrer.

• Snygg Tork lövdekor: utformad för att skapa ett gott intryck
• Avancerad kvalitet som ger lägre kostnader och hög prestanda
• En stor och mjuk handduk med känsla av hög kvalitet som skapar ett bestående intryck
• Utmatning av en servett i taget minskar förbrukningen och ger förbättrad hygien
• Den naturligt ljusbruna färgen kommer från vår användning av återvunna kartonger som är en av fiberkällorna. Det här är ett bra val om du vill visa ditt miljöåtagande samtidigt som du behåller samma höga kvalitet som andra produkter från Tork har.

Taggar:
h2    Tork    Handduk    Dispenser   

• System Multifold Handduk, system H2
• Kvalitet Advanced
• Ovikt längd 24 cm
• Ovikt bredd 21.3 cm
• Vikt längd 8 cm
• Lager 2


Varumärke:

Tork

Varukategori:

Tork handduk Kedjevikt H2

Leverantör:

Essity Hygiene and Health AB

Lev art nr:

130299

EAN del förp:

7322541848433

EAN hel förp:

7322541848457

EAN hel pall:

7322541848464

Bruttovikt:

9 kg/förp

Volym:

0.047  m3/st

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;