EU Ecolabel Livsmedelsgodkänd

Tork Handduk Xpress® Extra mjuk Premium H2

100297
Förp.pris: 961,62 kr
Jmf.pris: 0,46 kr/st (154,95 kr/kg)
Förp. 1*2100 st
Lager: 22 förp.
Köp »

Tork Xpress® Extra Mjuk Multifold Handduk, H2

Färg: Vit
Kvalitetsnivå: Premium

Erbjud utmärkt handavtorkning och komfort för dina besökare med stora och extra mjuka Tork Xpress® Mjuk Multifold Handduk som är skonsam mot huden och har en känsla av hög kvalitet. Dessa handdukar passar i Tork Xpress® Dispenser Multifold Handduk för toalettutrymmen med medelhög besöksfrekvens. Den får plats i små utrymmen och erbjuder dina gäster både komfort och hygien.

• Stor och extra mjuk handduk med känsla av hög kvalitet.
• QuickDry™ – vårt starkaste och mest absorberande papper för mer effektiv handavtorkning med mindre avfall.
• Multifold för utmatning av en handduk i taget, för att minska förbrukningen och förbättra hygienen
• Attraktiv lövprägling, designad för att skapa ett gott intryck
• Tork Easy Handling™ Carry Packs gör det enklare att transportera, öppna och avfallshantera förpackningen.

Produktdata:
System: H2 - Dispenser Kedjevikt Handduk
lager: 2 
färg: Vit 
bredd, ovikt: 21.2 cm
längd, ovikt: 34.0 cm
bredd, vikt: 21.2 cm
längd, vikt: 8.5 cm
tryck: Ja 
dekor: Ja


Varumärke:

Tork

Varukategori:

Tork handduk Kedjevikt H2

Leverantör:

Essity Hygiene and Health AB

Lev art nr:

100297

EAN del förp:

7322540124262

EAN hel förp:

7322540124279

EAN hel pall:

7322540248197

Bruttovikt:

6.95 kg/förp

Volym:

0.056  m3/st

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;