EU Ecolabel Livsmedelsgodkänd

Tork Handduk Xpress® Spolbar Multifold Advanced H2

129089
Förp.pris: 968,13 kr
Jmf.pris: 0,23 kr/st (102,99 kr/kg)
Förp. 1*4200 st
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ nu så beräknar vi kunna leverera mellan den 2024-07-08 och den 2024-07-17 för avhämtning hos DB Schenkers ombud i butik.
Köp »
Beskrivning:

Tork Xpress® Spolbara Multifold Handdukar är idealiska för utrymmen där handdukarna kanske kastas i toaletten istället för i papperskorgen. Handduken passar i Tork Xpress® Dispenser Multifold Handduk. Dispensern innebär minskad förbrukning och därmed också minskat avfall, i och med att den matar ut en handduk i taget. Samtidigt ger den både komfort och god hygien till dina besökare.

• Snygg Tork lövdekor: utformad för att skapa ett gott intryck
• Avancerad kvalitet som ger lägre kostnader och hög prestanda
• Unik spolbar handduk för toalettutrymmen där det är risk att handdukarna hamnar i toaletten istället för i papperskorgen
• Utmatning av ett ark i taget minskar förbrukningen och ger förbättrad hygien

Taggar:
h2    Tork    Handduk    Dispenser   

System: Multifold Handduk, system H2
Rulle, nettovikt: 2,2 g
Lager: 2.0
Tryck: Nej
Ljushet: 82.0
Fibertyp: virgin
Piece technology: DC
Grammage: 22 g/m2
Total gramvikt: 44 g/m2
Längd, vikt: 8 cm
Bredd, vikt: 21,3 cm
Längd, ovikt: 24 cm
Bredd, ovikt: 21,3 cm
Dekor: Ja
Färg: Vit


Varumärke:

Tork

Varukategori:

Tork handduk Kedjevikt H2

Leverantör:

Essity Hygiene and Health AB

Lev art nr:

129089

EAN del förp:

7322540827804

EAN hel förp:

7322540828511

EAN hel pall:

7322540828528

Bruttovikt:

9.6 kg/förp

Volym:

0.046  m3/st

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;