Tork Dispenser H2 vit Kedjevikt Handuk

552000
Förp.pris: 856,50 kr
Förp. 1*1 st
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ nu så beräknar vi kunna leverera mellan den 2024-06-06 och den 2024-06-17 för avhämtning hos DB Schenkers ombud i butik.
Köp »

Tork Dispenser Kedjevikt Handduk

Tork dispenser för kedjevikta handdukar lämpar sig för miljöer som kräver både komfort och hygien - såsom restauranger, kontor och vårdinrättningar.

• Ej möjligt att överfylla: Garanterar god dispensering
• Touch Free system, du vidrör bara den handduk du använder: Säkerställer god hygien
• Mjuk och naturlig design: Attraktiv och utrymmesbesparande
• Dispenserhuven öppnas i sidled: Enkelt att fylla på
• Frammatning av en handduk i taget: Minskar förbrukning

Produktdata:
System: H2 - Dispenser Kedjevikt Handduk
material: Plast 
färg: Vit 
bredd: 302 mm
höjd: 444 mm
djup: 102 mm

Kompatibla produkter: 100288, 100289, 100297, 120288, 120289


Varumärke:

Tork

Varukategori:

Tork dispenser papper H2

Leverantör:

Essity Hygiene and Health AB

Lev art nr:

552000

EAN hel förp:

7322540349122

EAN hel pall:

7322540371345

Bruttovikt:

1.45 kg/förp

Volym:

0.016  m3/st

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;