Skummjölkspulver Automat Topping Gevalia Professional

4060085
À-pris: 155,68 kr = 1 kg
Förp.pris: 1.556,80 kr = 10*1 kg
Jmf.pris: 155,68 kr/kg
Förp. 10*1 kg
Lager: 86 innerförp.
Köp »
Taggar:
Ingredienser:

Ingredienser: SKUMMJÖLKSPULVER, laktosmjölk, klumpförebyggande medel (E551).

Näringsvärde:

Basmängdsdeklaration: 100 Gram

Näringsvärden:
Energi 1550 kJ
Energi 370 kcal
Fett 0.4 g
- Varav mättat fett 0.5 g
Kolhydrat 68 g
- Varav sockerarter 68 g
Fiber 0 g
Protein 23 g
Salt (SALTEQ) 0.6 g

Allergiinfo:

Innehåller: Mjölk

Innehåller:
Produkten innehåller det angivna allergenet.

Förvaring:

Max-/Mintemperatur: /°C

Ursprungsland:

Sverige

Varumärke:

Gevalia Professional

Konsumentkontakt:

Jacobs Douwe Egberts S.E AB

Telefon:

020-96 00 20

Hemsida:

www.jdeprofessional.se/

Varukategori:

Mjölkpulver

Leverantör:

Jacobs Douwe Egberts S.E. AB

Lev art nr:

4060085

EAN del förp:

8711000468883

EAN hel förp:

8711000468890

EAN hel pall:

8711000468906

Bruttovikt:

1.05 kg/st  10.5 kg/förp

Volym:

0.002  m3/st,  0.02  m3/förp

Produktfakta och produktsammansättningen kan ändras, läs därför alltid instruktioner och ingrediensförteckningen på förpackningen.

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;