Pappersbägare 12 cl Circuit vit/grå Duni

181835
À-pris: 21,88 kr = 45 st
Förp.pris: 787,50 kr = 36*45 st
Jmf.pris: 0,49 kr/st
Förp. 36*45 st
Lager: 52 innerförp.
Köp »
Beskrivning:

Våra pappersmuggar från Circuit-sortimentet är tryckta med ett minimalistiskt mönster som är inspirerat av de geometriska och vågiga mönstren på kretskort – perfekta för ditt kaffe eller te. Den neutrala grå färgen smälter in perfekt i en professionell affärsmiljö och affärsplats.

• Muggar tillverkade av förnybart material
• PAP/PE max +100°C

Taggar:

Varumärke:

Duni

Varukategori:

Engångsbägare papper

Leverantör:

Duni AB

Lev art nr:

181835

EAN del förp:

7321011818358

EAN hel förp:

7321031818352

EAN hel pall:

7321041818359

Bruttovikt:

0.15 kg/st  5.4 kg/förp

Volym:

0.001  m3/st,  0.036  m3/förp

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;