Glöggmix Russin & Mandel 1911 Herrljunga

120415
Kampanj!
-50%
À-pris: 8,90 kr = 100 gr
(Tidigare pris: 8,90)
Förp.pris: 320,54 kr = 36*100 gr
(Tidigare pris: 320,54)
Jmf.pris: 89,04 kr/kg
(Tidigare jmf.pris: 89,04 kr/kg)
Förp. 36*100 gr
Lager: 80 innerförp.
Kampanjinfo » Köp »
Beskrivning:

Glöggmix, en påse med en perfekt mix av skållade mandlar och söta solmogna russin.

Taggar:
Julglögg   
Ingredienser:

INGREDIENSER: KALIFORNISKA RUSSIN 70%, MANDEL 30%.

Näringsvärde:

Tillagningsstatus: Ej tillagad
Basmängdeklaration:

Allergiinfo:

Innehåller: Mandel

Innehåller:
Produkten innehåller det angivna allergenet.

Förvaring:

Max-/Mintemperatur: 25/0°C

Varumärke:

1911 Herrljunga

Konsumentkontakt:

Herrljunga Cider AB

Postadress:

Östergårdsgatan 11, 524 32 HERRLJUNGA

Telefon:

0513-226 00

Hemsida:

www.herrljungacider.se

E-post:

kontor@herrljungacider.se

Varukategori:

Glögg drickfärdig

Leverantör:

Herrljunga Drycker AB

Lev art nr:

3101

EAN del förp:

7312720031008

EAN hel förp:

7312720310011

Bruttovikt:

0.11 kg/st  3.96 kg/förp

Produktfakta och produktsammansättningen kan ändras, läs därför alltid instruktioner och ingrediensförteckningen på förpackningen.

Liknande produkter
Automatchoklad Milky Taste Nestlé
Nestlé Sverige AB
Automatchoklad Milky Taste Nestlé
12244038    Lager: 6
Drömkola Delicato
Delicato bakverk AB
Drömkola Delicato
16003    Lager: 2
ProPud Pudding Vanilla NJIE
NJIE Foods AB
ProPud Pudding Vanilla NJIE
521020    Lager: 7
Vaniljsås färdig Ekströms
Orkla Foods Sverige AB
Vaniljsås färdig Ekströms
136110    Lager: 3

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;