Bägare Coffee Quick 12 cl papper Duni

159920
À-pris: 45,63 kr = 80 st
Förp.pris: 730,00 kr = 16*80 st
Jmf.pris: 0,57 kr/st
Förp. 16*80 st
Lager: 17 innerförp.
Köp »

Pappersbägare för varm dryck.
(PE) -4°C - +80°C

Material: Bestruket papper/Wellpapp


Varumärke:

Duni

Varukategori:

Engångsbägare papper

Leverantör:

Duni AB

Lev art nr:

159920

EAN del förp:

7321011599202

EAN hel förp:

7321031599206

EAN hel pall:

7321041599203

Bruttovikt:

0.34 kg/st  5.44 kg/förp

Volym:

0.002  m3/st,  0.032  m3/förp

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;