Bägare Coffee Quick 20 cl papper Duni

163517
À-pris: 58,13 kr = 80 st
Förp.pris: 1.162,50 kr = 20*80 st
Jmf.pris: 0,73 kr/st
Förp. 20*80 st
Lager: 630 innerförp.
Köp »

Pappersbägare för varm dryck.
(PE) -4°C - +80°C

Dimensioner övre: 73 mm, nedre: 53 mm.

Material: Bestruket papper/Wellpapp


Varumärke:

Duni

Varukategori:

Engångsbägare papper

Leverantör:

Duni AB

Lev art nr:

163517

EAN del förp:

7321011635177

EAN hel förp:

7321031635171

EAN hel pall:

7321041635178

Bruttovikt:

0.52 kg/st  10.4 kg/förp

Volym:

0.004  m3/st,  0.08  m3/förp

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;