Bägare Coffee Quick 24 cl papper Duni

159921
À-pris: 40,00 kr = 50 st
Förp.pris: 800,00 kr = 20*50 st
Jmf.pris: 0,80 kr/st
Förp. 20*50 st
Lager: 592 innerförp.
Köp »

Pappersbägare för varm dryck.
(PE) -4°C - +80°C
Volym (cl): 24
Ytterdiameter topp (mm): 79
Produkthöjd (mm): 92

Material: Bestruket papper/Wellpapp


Varumärke:

Duni

Varukategori:

Engångsbägare papper

Leverantör:

Duni AB

Lev art nr:

159921

EAN del förp:

7321011599219

EAN hel förp:

7321031599213

EAN hel pall:

7321041599210

Bruttovikt:

0.4 kg/st  8 kg/förp

Volym:

0.003  m3/st,  0.06  m3/förp

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;