Maskinbrygg mörk Organic Krav RA Gevalia Professional

4057461
Förp.pris: 1.152,93 kr
Jmf.pris: 213,51 kr/kg (96,07 kr/pås)
Förp. 1*12x450g
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ nu så beräknar vi kunna leverera mellan den 2024-07-24 och den 2024-07-29 för avhämtning hos DB Schenkers ombud i butik.
På köpet-kampanj » Köp »
Ingredienser:

Rostat och malet kaffe.

Förvaring:

Max-/Mintemperatur: /°C

Varumärke:

Gevalia Professional

Konsumentkontakt:

Jacobs Douwe Egberts S.E AB

Telefon:

020-96 00 20

Hemsida:

www.jdeprofessional.se/

Varukategori:

Maskinbrygg malet kaffe

Leverantör:

Jacobs Douwe Egberts S.E. AB

Lev art nr:

4057461

EAN del förp:

8711000562024

EAN hel förp:

8711000562031

EAN hel pall:

7622300374679

Bruttovikt:

5.91 kg/förp

Volym:

0.025  m3/st

Produktfakta och produktsammansättningen kan ändras, läs därför alltid instruktioner och ingrediensförteckningen på förpackningen.

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;