Svanen

Kyrkljus S:t Erik vit 600 mm Liljeholmens

236000
Förp.pris: 3.015,87 kr
Jmf.pris: 75,40 kr/st
Förp. 1*40 st
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ idag före kl. 15:00 så beräknar vi få in den i lager den 2024-08-02.
Köp »
Beskrivning:

Liljeholmens St: Erik är ett smalt, högt och vackert stearinljus med en brinntid på cirka 17 timmar. Ljuset är främst avsett för använding i kyrkor.

Diameter: 19/23
Längd: 600 mm
Brinntid: 17 tim

Antal per förpackning: 40 st
Liljeholmens ljus innehåller ingen Palmolja. Alla Liljeholmens kyrkljus består av 100% stearin.


Varumärke:

Liljeholmens

Varukategori:

Ljus

Leverantör:

Varumärkesgrossisten Kyrkljus AB

Lev art nr:

236000

EAN del förp:

17330620645047

Bruttovikt:

4 kg/förp

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;