Blockljus Velvet 7x15 cm guld 65 h Duni

153280
Förp.pris: 916,50 kr
Jmf.pris: 76,38 kr/st
Förp. 1*2x6st
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ nu så beräknar vi kunna leverera mellan den 2024-06-28 och den 2024-07-09 för avhämtning hos DB Schenkers ombud i butik.
Köp »

Blockljus Velvet 7x15 cm guld 65 h Duni


Varumärke:

Duni

Varukategori:

Ljus

Leverantör:

Duni AB

Lev art nr:

153280

EAN del förp:

7321011532803

EAN hel förp:

7321031532807

EAN hel pall:

7321041532804

Bruttovikt:

5.48 kg/förp

Volym:

0.005  m3/st

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;