Kyrkljus S:t Erik vit 400 mm Liljeholmens

214000
Förp.pris: 2.460,63 kr
Jmf.pris: 61,52 kr/st
Förp. 1*40 st
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ idag före kl. 15:00 så beräknar vi få in den i lager den 2024-08-02.
Köp »
Beskrivning:

Liljeholmens ljus S:t Erik är ett smalt, högt och vackert ljus med en brinntid på cirka tio timmar. Ljuset är avsett för användning i kyrkor, men med sin höga kvalitet passar det lika bra i hemmet.

Färg: Vit
Diameter: 21 mm
Höjd: 400 mm
Brinntid: 10 timmar

Kyrkljusen, som tillverkas i Sverige, består av 100% stearin av högsta kvalitet och innehåller ingen palmolja.


Varumärke:

Liljeholmens

Varukategori:

Ljus

Leverantör:

Varumärkesgrossisten Kyrkljus AB

Lev art nr:

214000

EAN hel förp:

17330620645023

Bruttovikt:

3.5 kg/förp

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;