Blockljus vit 6x13 cm Duni

148439
À-pris: 205,63 kr = 6 st
Förp.pris: 411,25 kr = 2*6 st
Jmf.pris: 34,27 kr/st
Förp. 2*6 st
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ nu så beräknar vi kunna leverera mellan den 2024-07-05 och den 2024-07-16 för avhämtning hos DB Schenkers ombud i butik.
Köp »
Beskrivning:

Material: Paraffin
Brinntid: 30 tim
Höjd: 13 cm
Diameter: 6 cm
Design/Färg: Vit


Varumärke:

Duni

Varukategori:

Ljus

Leverantör:

Duni AB

Lev art nr:

148439

EAN del förp:

7321011484393

EAN hel förp:

7321031484397

EAN hel pall:

7321041484394

Bruttovikt:

1.71 kg/st  3.42 kg/förp

Volym:

0.003  m3/st,  0.006  m3/förp

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;