Antikljus mörkblå 25 cm 7,5 h Duni

351326
À-pris: 350,63 kr = 50 st
Förp.pris: 701,25 kr = 2*50 st
Jmf.pris: 7,01 kr/st
Förp. 2*50 st
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ nu så beräknar vi kunna leverera mellan den 2024-07-26 och den 2024-08-06 för avhämtning hos DB Schenkers ombud i butik.
Köp »
Beskrivning:

• Material: Paraffin mix
• Brinntid: 7,5h
• Höjd: 25cm
• Diameter: 2,2cm
• Design/Färg: Mörkblå


Varumärke:

Duni

Varukategori:

Ljus

Leverantör:

Duni AB

Lev art nr:

351326

EAN del förp:

7321013513268

EAN hel förp:

7321033513262

EAN hel pall:

7321043513269

Bruttovikt:

2.99 kg/st  5.98 kg/förp

Volym:

0.005  m3/st,  0.01  m3/förp

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;