Livsmedelsgodkänd
Rek. pris 39,90

Förvaringskorg Star Basket 4,5 L Beige Nordiska Plast

73041000
À-pris: 31,50 kr = 1 st
Förp.pris: 315,00 kr = 10*1 st
Förp. 10*1 st
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ idag före kl. 15:00 så beräknar vi få in den i lager den 2024-07-01.
Köp »
Beskrivning:

Förvaringskorg för hemmets minsta prylar.
Passar lika bra på kontoret som i kökslådan eller badrumsskåpet.
Modulanpassad - används med fördel tillsammans med star baskets i de större storlekarna.
Fri rån BPA och tillverkad i Sverige i livsmedelsgodkänd polypropenplast (PP).


Varumärke:

Nordiska Plast

Varukategori:

Förvaring

Leverantör:

Nordiska Plast AB

Lev art nr:

7304-1000

EAN del förp:

7318140017585

Bruttovikt:

0.2 kg/st  2 kg/förp

Volym:

0.006  m3/st,  0.06  m3/förp

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;