Livsmedelsgodkänd
Rek. pris 69,90

Förvaringskorg Star Basket 19 L Khaki Grön Nordiska Plast

73190815
À-pris: 57,25 kr = 1 st
Förp.pris: 572,50 kr = 10*1 st
Förp. 10*1 st
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ idag före kl. 15:00 så beräknar vi få in den i lager den 2024-07-01.
Köp »
Beskrivning:

Vår största Star basket - perfekt för handdukarna i badrummet, de större leksakerna i barnrummet eller till vantar och mössor i hallen. Praktiskt A4-format. Använd den som snygg tidningskorg eller varför inte till målarböckerna i barnrummet?
Kombinerad med insatsen i serien blir den dessutom en utmärkt stickkorg eller förvaring till den lilla verktygssamlingen!
Fri från BPA och tillverkad i Sverige av livsmedelsgodkänd polypropenplast (PP).


Varumärke:

Nordiska Plast

Varukategori:

Förvaring

Leverantör:

Nordiska Plast AB

Lev art nr:

7319-0815

EAN del förp:

7318140017035

Bruttovikt:

0.5 kg/st  5 kg/förp

Volym:

0.023  m3/st,  0.23  m3/förp

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;