Livsmedelsgodkänd
Rek. pris 59,90

Förvaringskorg Star Basket 13 L Gammelrosa Nordiska Plast

73131610
À-pris: 46,00 kr = 1 st
Förp.pris: 460,00 kr = 10*1 st
Förp. 10*1 st
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ idag före kl. 15:00 så beräknar vi få in den i lager den 2024-07-01.
Köp »
Beskrivning:

Mellanstorleken i serien som passar såväl lego som köksredskap.
Praktiskt A4-format för stilren kontorsförvaring.
Använd den som stabil tidningskorg eller varför inte till målarböckerna i barnrummet?
Fri från BPA och tillverkad i Sverige i livsmedelsgodkänd polypropenplast (PP).


Varumärke:

Nordiska Plast

Varukategori:

Förvaring

Leverantör:

Nordiska Plast AB

Lev art nr:

7313-1610

EAN del förp:

4318140016991

Bruttovikt:

0.4 kg/st  4 kg/förp

Volym:

0.016  m3/st,  0.16  m3/förp

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;