Rek. pris 24,90

Förvaringskorg Star Basket 1 L Beige Nordiska Plast

73011000
À-pris: 19,87 kr = 1 st
Förp.pris: 198,75 kr = 10*1 st
Förp. 10*1 st
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ idag före kl. 15:00 så beräknar vi få in den i lager den 2024-07-08.
Köp »
Beskrivning:

Ny storlek i Star Basket!
Förvaringskorg som lämpar sig för hemmets minsta prylar och är modulanpassad att rymma/skapa fack inuti Star Basket 4,5L.
Passar lika bra på kontoret, som i kökslådan eller badrumsskåpet.
Tillverkad i Poplypropenplast (PP), livsmedelsgodkänd och fri från BPA.

Produkten sorteras som hårdplast och är 100% återvinningsbar.


Varumärke:

Nordiska Plast

Varukategori:

Förvaring

Leverantör:

Nordiska Plast AB

Lev art nr:

7301-1100

EAN del förp:

7318140019169

EAN hel förp:

17318140019166

EAN hel pall:

37318140019160

Bruttovikt:

0.69 kg/st  6.9 kg/förp

Volym:

0.002  m3/st,  0.02  m3/förp

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;