Urnfilter korg B5 110/360 Bonamat

47102
Förp.pris: 457,37 kr
Jmf.pris: 1,83 kr/st
Förp. 1*250 st
Lager: 101 förp.
Köp »
Beskrivning:

Korgfilter kaffefilter för urnbryggare Bonamat B5.

Detta filter ger en optimal fördelning av kaffet och en utsökt arom. 250 filter/kartong.

• B5 (HW) och Aurora-serien - 110/360 mm.


Varumärke:

Bonamat Bravilor

Varukategori:

Kaffefilter urnbryggare

Leverantör:

Bonamat Aktiebolag

Lev art nr:

7150102301

EAN del förp:

8713441026318

EAN hel förp:

8713441026318

Bruttovikt:

1 kg/förp

Volym:

0.014  m3/st

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;