Kaffefilter veckade 90 mm blekt filterpapper Catering NPA

22251
À-pris: 82,00 kr = 250 st
Förp.pris: 328,00 kr = 4*250 st
Jmf.pris: 0,33 kr/st
Förp. 4*250 st
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ nu så beräknar vi kunna leverera mellan den 2024-07-17 och den 2024-07-24 för avhämtning hos DB Schenkers ombud i butik.
Köp »
Varumärke:

Nordiskt Papper

Varukategori:

Kaffefilter kaffebryggare

Leverantör:

NPA Nordiskt Papper AB

Lev art nr:

20090

EAN del förp:

5055373106328

Bruttovikt:

0.6 kg/st  2.4 kg/förp

Volym:

0.004  m3/st,  0.016  m3/förp

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;