Kaffefilter, Korgfilter, Urnfilter

Håll kaffet friskt och smakfullt med vårt sortiment av högkvalitativa kaffefilter, korgfilter och urnfilter. Oavsett om du brygger en stor mängd kaffe i en kaffebryggare eller njuter av en kopp i taget med en manuell bryggmetod, har vi det perfekta filtret för dig. Våra filter är tillverkade för att ge optimal bryggning och förbättra kaffets arom och smak till varje bryggning.

12011
À-pris: 40,63 kr = 200 st
Förp.pris: 487,50 kr = 12*200 st

Jmf.pris: 0,20 kr/st
Förp. 12*200 st

Lager: 304 innerförp.
100104
À-pris: 41,62 kr = 200 st
Förp.pris: 499,50 kr = 12*200 st

Jmf.pris: 0,21 kr/st
Förp. 12*200 st

Lager: 56 innerförp.
220413
À-pris: 37,13 kr = 80 st
Förp.pris: 668,25 kr = 18*80 st

Jmf.pris: 0,46 kr/st
Förp. 18*80 st

Lager: 18 innerförp.
22106
À-pris: 87,25 kr = 200 st
Förp.pris: 872,50 kr = 10*200 st

Jmf.pris: 0,44 kr/st
Förp. 10*200 st

Lagerinfo…
22100
À-pris: 235,25 kr = 200 m
Förp.pris: 1.176,25 kr = 5*200 m

Jmf.pris: 0,12 kr/kopp
Förp. 5*200 m

Lager: 587 innerförp.
1001000
À-pris: 84,25 kr = 250 st
Förp.pris: 337,00 kr = 4*250 st

Jmf.pris: 0,34 kr/st
Förp. 4*250 st

Lager: 148 innerförp.
22251
À-pris: 82,00 kr = 250 st
Förp.pris: 328,00 kr = 4*250 st

Jmf.pris: 0,33 kr/st
Förp. 4*250 st

Lagerinfo…
7150101101
À-pris: 79,00 kr = 250 st
Förp.pris: 316,00 kr = 4*250 st

Jmf.pris: 0,08 kr/st
Förp. 4*250 st

Lager: 126 innerförp.
47311
Förp.pris: 608,50 kr

Jmf.pris: 2,43 kr/st
Förp. 1*250 st

Lager: 64 förp.
47104
Förp.pris: 751,00 kr

Jmf.pris: 1,50 kr/st
Förp. 1*250 st

Lager: 5 förp.
7150105301
Förp.pris: 1.490,63 kr

Jmf.pris: 5,96 kr/st
Förp. 1*250 st

Lagerinfo…
47102
Förp.pris: 457,37 kr

Jmf.pris: 1,83 kr/st
Förp. 1*250 st

Lager: 101 förp.
47507
Förp.pris: 206,12 kr

Jmf.pris: 0,82 kr/st
Förp. 1*250 st

Lager: 3 förp.
47505
Förp.pris: 312,37 kr

Jmf.pris: 1,25 kr/st
Förp. 1*250 st

Lager: 3 förp.
7150508301
Förp.pris: 476,00 kr

Jmf.pris: 1,90 kr/st
Förp. 1*250 st

Lagerinfo…
47503
Förp.pris: 176,12 kr

Jmf.pris: 0,70 kr/st
Förp. 1*250 st

Lager: 10 förp.

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;