Kaffefilter 1x6 oblekt NPA

22106
À-pris: 87,25 kr = 200 st
Förp.pris: 872,50 kr = 10*200 st
Jmf.pris: 0,44 kr/st
Förp. 10*200 st
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ nu så beräknar vi kunna leverera mellan den 2024-07-17 och den 2024-07-24 för avhämtning hos DB Schenkers ombud i butik.
Köp »
Beskrivning:

Kaffefilter för konsumentkaffebryggare.

Kaffefilter med beteckningarna 1x4 och 1x6 har samma vinkel men olika höjd – ca 125 respektive 150 mm.

För att få ett bra bryggresultat är det viktigt att filtrets vinkel överensstämmer med bryggtrattens. Filtret ska vila mot bryggtrattens sidor för att möjliggöra att vattnet kan rinna genom kaffebädden och utmed sidorna i hela bryggtratten. Höjden på filtret är avgörande för hur många koppar man önskar brygga


Varumärke:

Nordiskt Papper

Varukategori:

Kaffefilter kaffebryggare

Leverantör:

NPA Nordiskt Papper AB

Lev art nr:

100106

EAN del förp:

5055373104058

Bruttovikt:

0.56 kg/st  5.6 kg/förp

Volym:

0.016  m3/st,  0.16  m3/förp

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;