Kaffefilter filterrulle 89 mm färskbrygg kaffeautomat NPA

22100
À-pris: 235,25 kr = 200 m
Förp.pris: 1.176,25 kr = 5*200 m
Jmf.pris: 0,12 kr/kopp
Förp. 5*200 m
Lager: 760 innerförp.
Köp »
Beskrivning:

Kaffefilter för helautomatiska kaffeautomater som brygger färskbryggt kaffe kopp för kopp på pappersfilter.

• Dessa filterrullar ger en optimal fördelning av kaffet och en utsökt arom.
• Filterrullarna är förpackade i lådor om 5 stycken.
• Cirka 2 000 koppar kan bryggas med en rulle.

Bredd på filterpapper: 89 mm
Diameter filterrulle: 130 mm

Pappret är 100% komposterbart, då det är tillverkat av träfiber massa + naturliga bindningsmedel.

Taggar:
Rullfilter   

Varumärke:

Nordiskt Papper

Varukategori:

Kaffefilter kaffeautomat

Leverantör:

NPA Nordiskt Papper AB

Lev art nr:

10089

EAN del förp:

22100

EAN hel förp:

5055373106120

Bruttovikt:

0.5 kg/st  2.5 kg/förp

Volym:

0.002  m3/st,  0.01  m3/förp

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;