Tvål flytande Soft H2 refill Diversey

6971700
À-pris: 218,37 kr = 800 ml
Förp.pris: 1.310,25 kr = 6*800 ml
Jmf.pris: 272,97 kr/lit
Förp. 6*800 ml
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ nu så beräknar vi kunna leverera mellan den 2024-07-01 och den 2024-07-10 för avhämtning hos DB Schenkers ombud i butik.
Köp »

Soft Care Line serien: Soft H2
Mild, naturlig tvålcreme för dig som tvättar händerna ofta.


Varumärke:

Diversey

Varukategori:

Tvål flytande

Leverantör:

Diversey Sverige AB

Lev art nr:

6971700

EAN del förp:

3444351103664

EAN hel förp:

3444355646006

Bruttovikt:

0.89 kg/st  5.34 kg/förp

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;