EU Ecolabel

Tork Toalettpapper Universal T4

120142
Förp.pris: 398,13 kr
Jmf.pris: 0,11 kr/meter (42,35 kr/kg)
Förp. 1*64x166g
Lager: 8 förp.
Köp »

Tork Traditionell toalettpappersrulle

Färg: Natur
Kvalitetsnivå: Universal

Tork Toalettpapper tillgodoser de grundläggande behoven och ger bra värde för pengarna för toalettutrymmen med låg besöksfrekvens.

• Traditionella toalettrullar av god kvalitet.
• Lämpliga för alla typer av toalettutrymmen

System: T4 - System Toalettpapper
Rullängd: 56 m
Rullbredd: 9.9 cm
Diameter, rulle: 10.4 cm
Antal ark: 400
Arklängd: 14 cm
Hylsa, Inre diameter: 3.8 cm
Lager: 1
Tryck: Nej
Dekor: Ja
Färg: Natur


Varumärke:

Tork

Varukategori:

Tork toalettpapper T4

Leverantör:

Essity Hygiene and Health AB

Lev art nr:

120142

EAN del förp:

7310791104362

EAN hel förp:

7310791104379

EAN hel pall:

7310791104379

Bruttovikt:

9.94 kg/förp

Volym:

0.067  m3/st

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;