Tork Avtorkningspapper Plus Vikt W4

130043
Förp.pris: 834,88 kr
Jmf.pris: 0,83 kr/st (173,83 kr/kg)
Förp. 1*5x200st
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ nu så beräknar vi kunna leverera mellan den 2024-07-05 och den 2024-07-16 för avhämtning hos DB Schenkers ombud i butik.
Köp »
Beskrivning:

Tork Avtorkningspapper Plus, W4

Färg: Vit
Kvalitetsnivå: Premium
System-id: Vikta dukar

Tork Avtorkningspapper Plus är ett 2-lagerspapper som passar perfekt för att torka upp vätskor och torka händerna. Pappret kan användas i Tork Dispenser Vikta dukar för top-pack som skyddar det mot smuts och matar ut ett papper i taget för att minska förbrukning och avfall.

• Extra bra absorption för att torka upp vätskor.
• QuickDry™ är vårt starkaste och mest absorberande papper som ger effektiv avtorkning med mindre avfall.

System W4 - System Top pak för vikta dukar
Längd, ovikt 32.4 cm
Bredd, ovikt 38.5 cm
Längd, vikt 10.8 cm
Bredd, vikt 38.5 cm
Lager 2
Tryck Nej
Dekor Nej
Färg Vit


Varumärke:

Tork

Varukategori:

Tork papper handduk W4

Leverantör:

Essity Hygiene and Health AB

Lev art nr:

130043

EAN del förp:

7322540183412

EAN hel förp:

7322540183436

EAN hel pall:

7322540264319

Bruttovikt:

5.5 kg/förp

Volym:

0.051  m3/st

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;