EU Ecolabel

Tork Toalettpapper Extra mjukt Premium 3-lager T4

110317
Kampanj!
-35%
Förp.pris: 424,87 kr
(Tidigare pris: 650,13)
Jmf.pris: 0,29 kr/meter (60,19 kr/kg)
(Tidigare jmf.pris: 0,45 kr/meter)
Förp. 1*42x168g
Lager: 345 förp.
Kampanjinfo » Köp »

Tork Premium Extra Soft Toalettpapper Rulle

• Vanliga toalettpappersrullar av hög kvalitet
• Extra mjukt och absorberande
• Visuellt tilltalande med mycket hög ljushet

Bredd: 9,9 cm
Längd: 35 m
Antal ark: 248 st
3-lager, perf., 42-pack.


Varumärke:

Tork

Varukategori:

Tork toalettpapper T4

Leverantör:

Essity Hygiene and Health AB

Lev art nr:

110317

EAN del förp:

7322540011401

EAN hel förp:

7322540011517

EAN hel pall:

7322540267112

Bruttovikt:

7.41 kg/förp

Volym:

0.059  m3/st

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;