EU Ecolabel

Tork Toalettpapper Natur Advanced 2-lager T4

110299
Förp.pris: 204,62 kr
Jmf.pris: 0,25 kr/meter (76,10 kr/kg)
Förp. 1*24x112g
Beställningsvara
Hos oss kan du alltid beställa även om varan inte finns i lager.
Beställ nu så beräknar vi kunna leverera mellan den 2024-08-02 och den 2024-08-13 för avhämtning hos DB Schenkers ombud i butik.
Köp »
Beskrivning:

Ge gästerna samma komfort som hemma med extra långt toalettpapper i Advanced-kvalitet från Tork. Det här är ett kostnadseffektivt och funktionellt toalettpapper – perfekt för toalettutrymmen med låg besöksfrekvens. Pappret tillverkas av 100 % återvunna fibrer.

• Snygg dekor: utformad för att skapa ett gott intryck
• Toalettpapper som balanserar kostnad och prestanda på ett effektivt sätt
• Den naturligt ljusbruna färgen kommer från vår användning av återvunna kartonger som är en av fiberkällorna. Det här är ett bra val om du vill visa ditt miljöåtagande samtidigt som du behåller samma höga kvalitet som andra produkter från Tork har.

Produkt- och leveransdata:
• System T4 - System Toalettpapper
• Kvalitet Advanced
• Rullens längd 34.7 m
• Rullens bredd 9.9 cm
• Rullens diameter 10.4 cm
• Antal ark 248
• Arkets längd 14 cm
• Lager 2


Varumärke:

Tork

Varukategori:

Tork toalettpapper T4

Leverantör:

Essity Hygiene and Health AB

Lev art nr:

110299

EAN del förp:

7322541848631

EAN hel förp:

7322541848655

EAN hel pall:

7322541848662

Bruttovikt:

2.8 kg/förp

Volym:

0.024  m3/st

Ring oss direkt!

Carina Torebring Carina Torebring
Order, kundservice
carina@torebrings.se
0380-478 84
Malin Hellström Malin Hellström
Internetorder, kundservice
malin@torebrings.se
0380-478 80
Stefan Grip Stefan Grip
Kaffe- Varuautomater
stefan@torebrings.se
0380-478 81
Daniel Hallgren Daniel Hallgren
Kaffe- Varuautomater
daniel@torebrings.se
0380-478 87
Niklas Torebring Niklas Torebring
Inköp, logistik, IT
niklas@torebrings.se
0380-478 82
Matts Torebring Matts Torebring
Senior
matts@torebrings.se
0380-478 83
Birgitta Torebring Birgitta Torebring
Växel, ekonomi
birgitta@torebrings.se
Växel: 0380-478 80

Support Maskiner

Kristoffer Fyhr Kristoffer Fyhr
Serviceansvarig Automater
service@torebrings.se
0380-478 88
test=;